18 Ağustos 2009 Salı

can sıkıntısı ve ilk ödülümBu günlerde hayatıma hakim olan belirsizlik nedeniyle sanırım hiçbirşey yapmak canım istemiyor. Böyle sık sık blogunu güncelleyen arkadaşları gördükçe kendi tembelliğime kızıyorum. Değişiklikleri sevmeyen bir insanım ve şu anda hem işyeri hemde ev değişikliği söz konusu. Bu yüzden canım birşeye el sürmek istemiyor. Hatta diktiğim bir elbise/tunik var onu bile fotoğraflamıyorum kaç gündür. Bunun yanında yarım bir elbise ve bir fotoğraf çerçeveside beni bekliyor. Neyse;

Şimdi bana ödülü layık gören örece arkadaşıma çok teşekkür ediyorum. Mimlemeler benim çok hoşuma gidiyor böylece birbirimizi daha yakından tanıyabiliyoruz. Sıra geldi ödülün kurallarını yerine getirmeye :

İşte kurallar

1-Sizi ödüllendirene teşekkür edin. ( sevgili örece' ye çoooook teşekkür ediyorum)

2- Sizi ödüllendirenin blog linkini yayınlayın. ( link yukaıda yayınlanmıştır)

3- Ödülün logosunu yayınlayın(yayınlanmıştır)

4- 7 yaratıcı blogeri ödüllendirin.

5- Bu 7 bloğun linklerini yayınlayın.

6-Ödüllendirdiklerinizi bundan haberdar edin.

7- Kendiniz hakkında 7 ilginç şey yazın.

Ben tüm arkadaşlarımı ödüllendirmek istiyorum çünkü hepsinin blogunu çok seviyorum ama kuralı bozmayayım:

1- fosi

2- bydnz

3- yelda

4- gülen

5-fikir işçisi

6-adadenizi

7-bir yaşıma daha girdim

Eveeeet sıra geldi hakkımda 7 ilginç şey yazmaya bakalım bulabilecek miyim 7 tane:

1- 171 cm boyum var 58 kiloyum ama 42 beden giyiyorum (kemik yapım iri olduğundan bakınız ayak numarası :40)

2- Bel fıtığı, boyun düzleşmesi, boyun kaslarında kasılma, çene eklemimde rahatsızlık ve zonayı aynı anda geçirip bununla birlikte sabahları 2 vasıtayla kıta değiştirerek yanımda Ahmet Kaanla beraber işe giden yaklaşık 5 saat ayakta durarak denetim yapabilen ve akşam yine çocukla beraber aynı yolu (yaklaşık 1,5 saat) geri gelen buna ilaveten 15 dk. sabah akşam durağa yürüyen ama İstanbul'u çok sevdiğinden dolayı bunların hiçbirinden şikayet etmeyen belkide tek canlıyım.

3-4 yaşımda okuma yazma öğrendim 20 yaşımda ünv. bitirdim. Ünv. döneminde günde yaklaşık 70 sayfa kitap okurdum ve evlenip çoluk çocuğa karıştıktan sonra arık neredeyde yılda bir kitap bile okuyamaz hale geldim.

4- Birşeyi aklıma takmışsam ve şartlar elimdeyse mutlaka yaparım(allah'ın izniyle)

5- Merak ettiğim herşeyden öğrenmek isterim

6- Çok ilgincime gelen bir özelliğim yazılardaki, tabelalardaki yada herhangi biryerdeki imla ya da yazım hatalarının hemen gözüme çarpması. Niye böyle oluyor bilmiyorum ama hemen farkederim

7- Sanırım tüm annelerin bir özelliği ama bahsetmeden geçmeyeceğim Ahmet Kaan yemek yemişse benin karnımında %70'i doymuş demektir :)))

5 yorum:

 1. Tesekürlerrr, bu benim ilk ödülüm , ama nasıl alacagım :(

  YanıtlaSil
 2. teşekkür ederim ödülüm için kusura bakma geç baktığım için.Bu aralar hergün hastanede olduğumdan düzgün ilgilenemiyorum bloğumla kısa sürelerle girip çıkıyorum genelde. en kısa zamanda cevaplarım kafam sakinleşsin bi anlatıcam aslında bloğumdada daha bi netlşmesini bekliyorum perşembe netleşir herhalde ...
  sevgiyle kal...

  YanıtlaSil
 3. Canım ilk mimini kutluyorum
  Bu aralar biraz yoğunum
  En kısa zamanda yayınlamaya çalışacağım
  Çok teşekkür ederim canım
  Sevgiler

  YanıtlaSil
 4. çok teşekkür ederim;) benim de bu sıralar tembelliğim üstümde herhalde, yeni yazı ekleyemiyorum. en kısa zamanda ödülümü ekleyeceğim;)

  YanıtlaSil
 5. ödül için çok çok teşekkür ederim. Ben de geç yanıt verdim. Daha bugün girdim nete.

  YanıtlaSil

Küçük bir yorum, Büyük bir mutluluk