23 Aralık 2010 Perşembe

Bir Mim Daha ve 200. Kayıt :))

200. kayıtım bir mim cevabı oldu :) Bloglarda ne zamandır görüyorum yeni yıl mimini. Bekliyorum bekliyorum mimleyen yok. Masaya yumruğumu vurup zorla aldım ByDG'den :)) Bu arada uzun süren tembelliğimin ceremesini izleyici kitlemi kaybederek yaşıyorum galiba :(  Nerede o  eski bol yorumlu günler :))
Neyse mim soru ve cevaplarına geçelim:

Yeni yıla nasıl ve kimlerle girmek istiyorsun?
Yeni yıla tüm sevdiklerimle birlikte Taksim'de girmek istiyorum :) Ama şu an Gaziantep'te olmam ve 6 aylık hamile olmam düşünülürse... Yinede neden olmasın di mi :))

Yeni yıldan beklentilerin neler?
Vall yeni yıl bende çok şey beklemesin yeter. 29 yeni yıl görmüş bi insan olarak yeni yıldan birşey beklemenin bi manası olmadığı kanaatindeyim.

Yeni yılda neler yapmak istiyorsun?
Yeni yılda öncelikle uzun bir tatil yapmak istiyorum. Mümkünde birkaç ay sürsün. Deniz kenarında iyotlu deniz havası çekmek istiyorum. Manisaya ve İstanbul'a gitmek istiyorum Deliler gibi alışveriş yapmak istiyorum. Her girdiğim kumaşçıda bayılacağım güzellikte kumaşlar olsun ve her diktiğim şıp diye üzerime otursun. Mümkünse Antep-İstanbul arası arabayla 1 saat olsun. Kışın yağmur kar yağsın, yazın çok aşırı sıcak olmasın. vs. vs....

Yeni yıl sence ne demek?
Yeni bir yıl demek ne olsun. Artık gençlik hayallerinin peşinden koşup fazla idealist olmanın bir fayda sağlamayacağını anlamak için bir yıl daha yaşlanmak (olgunlaşmak) demek.

Yeni yılda ne olursa çok mutlu olursun?
Dualarım kabul olursa benden mutlusu olmaz :)

Yeni yıla dair mesajın nedir?
Güzel mutlu bir yıl olsun. Bir reklamda denildiği gibi "Keşke'lerle değil İyiki'lerle" başlasın ve bitsin.

Bende bu mimi benim gibi mimlenmeyi bekleyen herkese yolluyorum :)

6 yorum:

 1. hahaha:))) ayıp ettin Baharım bütün mimler senin olsun:))

  YanıtlaSil
 2. evveeet şimdi oldu mimledim seni;)

  YanıtlaSil
 3. sen olmasın diye dilekte bulunmuşsun sanki. Antep-İst. arası bir saat olmaz gibi geldi bana. Tabi bir de Taksim olayı var ki..6 aylık hamile birini o mahşeri kalabalıkta düşünemiyorum ben...

  YanıtlaSil
 4. Selam,
  Mimlenmek demek izlemeye almak demek mi? Öğreneceği ablası? Seni bırakmayız merak etme :)

  YanıtlaSil
 5. bloğunuz çok ilgimi çekti..ayrıca cevaplarınızda çok hoş..buyrun bekleriz istanbula..sizde benim bloğumu ziyaret edip izleyicim olursanız inanın çok mutlu olurum..

  YanıtlaSil
 6. ♫°° Amiga,

  °º♫ Desejo para 2011
  ° • ♫ "O sonho realizado...
  °º ♫°° ♫♫ O amor esperado...
  ° ·. •*• ♫ A esperança renovada..."

  Bj♥s
  Brasil °º♫
  °º
  ° ·.

  YanıtlaSil

Küçük bir yorum, Büyük bir mutluluk