31 Temmuz 2013 Çarşamba

Karpuz Olmadı Baykuş Versek ?

 Azmettim bayram öncesine kadar tüm dikiş postlarımı yapacağım. Bayram tatili sonrasında da inşallah temiz arınmış ve yıkanmış bir beyin ile geri döneceğiz zira sizi bilmem ama şu son 10 gündür yaşadığım gerilimi anlatsam sizi de gererim o yüzden anlatmayayım. Bir gezegen retrosu mu vardır nedir hep sorunlu işler ve negatif olaylar içindeydim. Neyse bugün inşallah şeytanın bacağını kırmışımdır çünkü ne zamandır aradığım kırmızı beyaz puantiyeli kek desenli duck bezini buldum. Umarım artık bu iyiye işarettir :)
Neyse efendim konu nerdeeeen nereye.. Anneme ördüğüm karpuz cüzdanı babam görünce şöförlüğünü yaptığı servis aracına koymak üzere benden eskiden arabalarda olan karpuzlardan örmemi istemişti. Bende bir hevesle gidip renklerini aldım ama maalesef aynı karpuz diliminden en az 5 adet örmem lazım ki bende de öyle beter bir huy var ki aynı dikişi, örgüyü yada herhangi bir işi seri üretim haline dökemiyorum. Taban yuvarlağını ördükten sonra dedim ki ben bunu karpuzdan baykuşa çevireyim, öyle de yaptım. Şimdi valize koyup götüreceğim, umarım babam da hüsrana uğramaz ve en az benim kadar beğenir :)

16 yorum:

 1. Çok sevimli duruyor. Elinize sağlık :)

  YanıtlaSil
 2. Çok çok şeker olmuş bence beğenecektir :)))

  YanıtlaSil
 3. Bence Karpuz da güzeldi ama baykuşlar halen benim için de çok cazip görünüyor, elinize sağlık. Gezegen retrosu yok ama çok kötü açılar var pekçokları için, gezegenler hem dağınık hem de malefik özellikli olanlar 90 derece açı yapıyor genel hava bu yönde. Ülkenin durmundan da anlamak mümkün. Neyse Herşey birgün geçer güzel şeyler her zaman hatırlanır diyorum. O nedenle güzel paylaşım olmuş, karpuz kadar güzel bir cüzdan olmuş. Elinize sağlık.

  YanıtlaSil
 4. olur olur
  garpııız yoksa baykuş da olur hatta bayankuş da olur :)) ellerine sağlık canım baban beğenmezse karpuz modası yok artık bu yıl yeni trend baykuş dersin...
  Öptüm Baharcım hayırlı Ramazanlar dilerim...
  Sıkıntıların nedir bilmiyorum ama umarım çözülemiyecek bir şey değildir..
  Sevgiler.......

  YanıtlaSil
 5. Çok şirin olmuş ama buna çocuklar daha çok bayılır
  Ellerine sağlık

  YanıtlaSil
 6. yeteneklim benim seni seviyorum aşkım

  YanıtlaSil
 7. Merhabalar;
  Blogunu yeni keşfettim ve hemen takibe aldım.
  874. takipçin benim.. :)
  Bana da gelirsen sevinirim :)
  ♥ Sevgiler ♥
  http://whiteglaze.blogspot.com
  twitter: @_gamzeahmet_

  YanıtlaSil
 8. Gözlere bayıldım ya ne tatlı :)
  Bu arada yeni keşfettim bloğunuzu arama motorlarında eskisi boş görünüyormuş ondan bulamamışım. Çok güzel şeyler var.

  Şimdiden Hayırlı Bayramlar:)

  YanıtlaSil
 9. Karpuza niyet baykuşa kısmet olmuş sizin iş:))
  Sevimli olmuş ama;)

  YanıtlaSil
 10. :))) Baykuş harika! kışa giriyoruz zaten karpuz mu kalmış piyasada? ;)

  YanıtlaSil
 11. Canım seninle ilgili bişey var burada:http://degmesinyagliboya.blogspot.gr/2013/09/kemal-sayar-yavasla-okunur-ama-bitmez.html

  Sevgiler.

  YanıtlaSil
 12. Merhaba hiç gülesim yoktu ama okuyunca inan acaip komik geldi :) KArpuz yerine baykuşu arabaya koydu mu baban çok merak ediyorum. İlk yorumum böyle olsun istemezdim, dur hemen toparlanayım da diğer yazılarını kurcalayayım :)

  YanıtlaSil
 13. karpuz olmadığı iyi olmuş, baykuş çıkmış ortaya, süper =)

  YanıtlaSil
 14. Tüm merak edenler için cevaplıyorum babam baykuş olayına çok sıcak bakmadı maalesef :)

  YanıtlaSil

Küçük bir yorum, Büyük bir mutluluk